Paintball Fiyatlari

//Paintball Fiyatlari

Grup olarak yapılan aktiviteler arasında üst sıralarda yer alan Paintball birçok kişiye göre pahalı bir eğlence olarak görülüyor. Ancak bu insanlar düzenlenen organizasyonlar sebebiyle yüksek ücretler ödeyeceklerini düşündükleri için bu düşünceler içerisinde oluyorlar. Araştırmalarını yapan kişiler aslında pahalı bir aktivite olmadığını ve alınan keyfe göre çok uygun bir seçenek olduğunu görüyor. İnsanlar Paintball fiyatları konusunda yaptıkları araştırmalar sonrasında en doğru kararları vererek hangi firmada bu oyunu oynayacaklarına karar veriyorlar.

100 Top

30Kişi Başı
  • Giriş Ücreti ve Süre Yok

200 Top

40Kişi Başı
  • Giriş Ücreti ve Süre Yok

300 Top

55Kişi Başı
  • Giriş Ücreti ve Süre Yok

İstanbul’da Paintball Ne Kadar?

paintball fiyatlarıBu aktiviteyi yapmak isteyen kişiler olabilecek en düşük fiyatı ödemek istiyorlarsa bu aşamada kaliteli firmalara giderek fiyat listelerini araştırmaya başlıyorlar. Paintball İstanbul fiyatları genel olarak 30 TL seviyesinden başlarken kişilerin minimum ödemeleri gereken ücretler bunlar oluyor. Bazı firmalar çok daha düşük ücretler sunabiliyor olsa da bu firmalarda oynana sahanın kalitesi çok düşük seviyede oluyor.

Buna ek olarak kullanıcıların güvenlikleri bu tarz düşük seviyedeki Paintball işletmelerinde sağlanamayabiliyor.

Paintball İstanbul Fiyatları

Oyunu oynamadan önce araştırmalarını yapan kişiler çok sayıda farklı fiyat ile karşı karşıya gelebiliyor. Buna birçok farklı sebep olurken başlıca sebeplerden birisi olarak sahanın özellikleri gösteriliyor. Sahaların kalitesi ne kadar yüksek olursa oyuncular o seviyede keyif alıyor ve oyunu seviyor. Bu sebeple de kaliteli sahalarda oynamanın bedelleri biraz daha yüksek oluyor. Buna ek olarak Paintball İstanbul fiyatları kullanılan ekipmanların kalitesinden de etkileniyor. Oyuna gelen kişilerin tamamının yüksek kalitede ekipman kullanması ve hiçbirinin bir sorununun bulunmaması çok önemli oluyor. Bu sebeple de gruplar kaliteli firmalara gitmeyi tercih ediyorlar.

Paintball İstanbul Fiyat Dahilinde Ek Hizmetler

Paintball işletmelerine giden kişiler fiyatların sürekli olarak yükselebildiğini görürken bunun sebeplerini araştırıyorlar. Bunların başında sunulan ekstra hizmetler geliyor. İlk olarak daha yüksek sayıda boya topu alan kişiler yüksek bir ücret ödemek zorunda oluyor. Fakat baştan ekstra top almak sonradan her 100 top için ödenecek ekstra 20 TL’den daha avantajlı bir durum yaratır. Buna ek olarak orada mangal yakılarak grup üyelerine yemek dağıtıldığı organizasyonlar da oluyor. Paintball İstanbul sahamızda mangal ve masalar ücretsizdir. Bununla beraber oyundan sonra yapılan barbekü aktiviteleri geçirilen zamanın çok daha eğlenceli geçmesini sağlıyor.

By |2019-01-02T19:29:10+00:00Ocak 2nd, 2019|Paintball Bilgileri|

Siz de fikrinizi belirtin